Legalizacja pracy i pobytu

 

Rozpoczęcie pracy w Polsce może być łatwe

Podjęcie pracy oraz przebywanie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej osób nie będących obywatelami UE wymaga legalizacji ze strony odpowiednich służb. Samo zdobycie wizy roboczej przed przyjazdem do Polski nie uprawnia jeszcze do podjęcia pracy.

Jeżeli jesteś obywatelem Ukrainy, Mołdawii, Gruzji, Białorusi, Rosji lub Armenii masz prawo do zalegalizowania swojej pracy na podstawie tzw. uproszczonej procedury czyli na podstawie „Oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi”.

Jednak czy wiesz jak dokładnie przebiega ta procedura? Co zrobić po upływie czasu kiedy to jesteś uprawniony do pracy na specjalnych warunkach? Kiedy i jaki należy wykonać kolejny krok? Aplikować o kartę czasowego pobytu,  kartę stałego pobytu, kartę rezydenta długoterminowego UE, czy może wnioskować o zezwolenie na pracę? Zezwolenie na pracę, czy jednolite zezwolenie na pracę?

Możliwości jest wiele ale które rozwiązanie w Twojej sytuacji jest najlepsze? Na pewno niejednokrotnie słyszałeś wiele opinii od innych osób jak należy przedłużyć Twój dalszy pobyt i pracę w Polsce tak, aby była ona legalną…

Zapewne każda z tych opinii była inna i niejednokrotnie nie wiedziałeś której porady posłuchać.

Jeżeli stoisz przed takimi wątpliwościami to my pomożemy Tobie w ich rozwiązaniu. Nie będziesz musiał już zastanawiać się czy znasz odpowiednio dobrze obowiązujące na terenie RP przepisy.

Oferujemy pomoc w zalegalizowaniu Twojego dalszego pobytu oraz pracy w Polsce,  a także podpowiemy jakie podjąć kroki w tym celu. Decydując się na współpracę z nami otrzymasz:

N

Komplet informacji w swoim ojczystym języku

N

Profesjonalną poradę naszego eksperta d.s. zatrudniania obcokrajowców

N

Wypełnimy razem z Tobą niezbędne dokumenty

N

Zorganizujemy sprawne umówienie terminu na złożenie wniosku w wydziale d.s. cudzoziemców w odpowiednim Urzędzie Wojewódzkim

N

Zwiększymy Twoją szansę na pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku

Wyślij do nas CV!

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy i doradzimy.