Legalizacja zatrudnienia

Legalizacja zatrudnienia pracowników ze Wschodu

Znalazłeś pracownika spoza Unii Europejskiej i nie wiesz jak zalegalizować jego pobyt i pracę na terenie RP? Twoje doświadczenia w bezskutecznej rekrutacji w ramach poszukiwania rodzimych pracowników skłaniają Cię do tego aby zatrudnić pracownika spoza UE?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pracodawców oferując naszą pomoc w ramach legalizacji zatrudnienia oraz przedłużenia pobytu pracowników nie posiadających obywatelstwa UE. Aby móc realizować nasze usługi na najwyższym poziomie utworzyliśmy spółki podległe: Easy Work Ukraine oraz Easy Work Moldova . Będąc międzynarodową agencją zatrudnienia oraz członkiem izb gospodarczych mamy stały dostęp do bieżących informacji dotyczących prawodawstwa w sferze zatrudniania pracowników spoza UE.

Zatrudnianie takich pracowników  jest dziś  niezwykle  dużą szansą na rozwój niejednego przedsiębiorstwa. Jednak nie jest to źródłem jedynie korzyści ale także i zagrożeń. Aby zminimalizować ryzyko negatywnych następstw  decyzji o zatrudnieniu pracowników z innych krajów warto jest zdać się na doświadczenie osób, które zajmują się tymi tematami na co dzień . Nie tylko znamy doskonale obowiązujące w tym zakresie procedury ale prowadząc biznes w tychże krajach znamy też tamtejsze realia i mentalność.

To wszystko pozwala nam na bezpieczne poruszanie się w tematyce rekrutowania pracowników, głównie z krajów Europy Wschodniej.

W ramach opisywanej usługi oferujemy:

N

Weryfikację pod względem formalnym dokumentów przesłanych przez przyszłego pracownika

N

Nadzór na prawidłowym wypełnieniem dokumentów potrzebnych do zatrudnienia pracownika

N

Nadzór prawidłowości procedury przedłużenia pobytu oraz pracy zatrudnionego pracownika

Wyślij do nas CV!

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy i doradzimy.