O Nas

Sytuacja na rynku pracy w Polsce zmienia się niezwykle dynamicznie. Jesteśmy dziś świadkami sytuacji, w której coraz trudniej o zdobycie dobrego pracownika. Sami jesteśmy pracodawcą i obserwujemy na bieżąco zachodzące zmiany. Każdy z przedsiębiorców chcąc rozwijać swój biznes wcześniej czy później podejmuje decyzję o zwiększeniu zatrudnienia. Jednak nie zawsze okres prosperity dla pracodawcy przekłada się na łatwość znalezienia wykwalifikowanego pracownika. Biorąc pod uwagę proces starzenia się społeczeństwa oraz coraz większą liczbę młodych osób decydujących się na pracę poza Polską jedyną odpowiedzią na zachodzące zmiany na wewnętrznym rynku pracy jest korzystanie z usług osób z innych krajów. W tym momencie powstaje pytanie czy szukać kogoś we własnym zakresie  i angażując swój czas  tworzyć specjalną komórkę w firmie, czy może lepiej skorzystać z doświadczeń zewnętrznych podmiotów, które specjalizują się w tego typu działalności.

Międzynarodowa agencja zatrudnienia

Doskonałą odpowiedzią na powstałe pytania jest oferta Easy Work Polska. Jesteśmy międzynarodową agencją zatrudnienia z siedzibą w Poznaniu. Aby móc realizować nasze usługi na najwyższym poziomie utworzyliśmy spółki podległe: Easy Work Ukraine oraz Easy Work Moldova. Pracujący tam ludzie oraz prowadzone na miejscu kampanie reklamowe pozwalają nam na szeroki dostęp do wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu  możemy zrealizować zamówienia opiewające na dostarczenie niemalże każdej liczby poszukiwanych osób.

Początkowo specjalizowaliśmy się w rekrutacji dla jednego z trudniejszych sektorów jakim jest transport.  Szerokie kontakty w Azji w połączeniu z otwarciem nowych biur w Polsce, na Ukrainie i Mołdawii pozwoliły nam na poszerzenie oferty także o inne branże dynamizując jeszcze bardziej nasz nieustanny rozwój. Nasz sprawdzony i doświadczony zespół pracuje niezwykle sprawnie aby zrealizować zamówienia naszych klientów tak szybko i profesjonalnie jak jest to tylko możliwe.

Szukasz pracy w Polsce?

Możemy polecać Ciebie pracodawcom! Napisz jakich ofert pracy szukasz.

 

Uzupełnij formularz

 

You have Successfully Subscribed!