Poszukuję kierowców ze Wschodu

Pełen zakres usług – rekrutacja, szkolenie, legalizacja pobytu dla kierowców / leasing.

Kierowcy ze Wschodu

Lata doświadczeń w branży transportowej pozwalają nam na skuteczną rekrutację oraz weryfikację umiejętności kierowców.  Mając na uwadze braki kadrowe pośród rodzimych kierowców zawodowych wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu ich z innych krajów, głównie z Europy Wschodniej oraz Azji. Aby móc realizować nasze usługi na najwyższym poziomie utworzyliśmy spółki podległe: Easy Work Ukraine oraz Easy Work Moldova. Pracujący tam ludzie oraz prowadzone na miejscu kampanie reklamowe pozwalają nam na szeroki dostęp do wykwalifikowanych kierowców. Dzięki temu  możemy zrealizować zamówienia opiewające na dostarczenie niemalże każdej liczby pracowników.

Usługa jaką oferujemy naszym klientom jest kompleksowym rozwiązaniem na dzisiejsze problemy z niedoborem pracowników.  Poprzez nasze doświadczenie oraz profesjonalne podejście do pracy walczymy ze stereotypem agencji, które weryfikują pracownika tylko na podstawie CV. Dla nas najważniejsze są umiejętności rekrutowanego kierowcy, jego motywacja oraz chęć do podnoszenia kwalifikacji.

Nie dostarczamy jedynie usługi rekrutacji ale łączymy ją ze szkoleniem. Nie mamy żadnych wątpliwości, że kierowcy przez nas proponowani znają się na swojej pracy jako, że prowadzimy dla nich także szkolenia przygotowujące  do pracy na terenie UE.  Zakres tematyczny w/w szkoleń  także nie jest przypadkowy i stanowi wynik naszych wieloletnich doświadczeń w pracy z kierowcami nie tylko z Polski ale także z Europy Wschodniej. Więcej informacji związanych z tematyką szkoleń znaleźć można w zakładce „Szkolenia dla kierowców”

Już podczas etapu wstępnych rozmów zarówno z kierowcą jak jego przyszłym pracodawcą wsłuchujemy się uważnie w potrzeby zarówno jednej jak i drugiej strony. Wiemy bowiem, że nie sztuką jest dostarczenie pracownika, lecz  spełnienie oczekiwań każdej ze stron. Dlatego też przy realizacji większych zamowień jesteśmy w stanie zaproponować opłatę abonamentową / leasing!!! Jest to prosty sposób na uniknięcie ryzyka finansowania całości opłaty rekrutacyjnej zanim jeszcze nowozatrudnieni pracownicy zaczęli zarabiać. Przy zastosowaniu takiego rozwiązania klient opłaca comiesięczny abonament dopiero po przepracowaniu przez kierowcę danego miesiąca, a co za tym idzie nie ponosi on ryzyka związanego z procesem fluktuacji wśród pracowników.

Kompleksowość naszej usługi to także legalizacja w imieniu przyszłego pracodawcy pobytu pracownika oraz jego zatrudnienia na terenie RP. Więcej w zakładce „Legalizacja pracy”.

Zapraszamy do kontaktu.

Z chęcią pomożemy i doradzimy.