Praca dla kierowców

Rozpoczęcie pracy w Polsce może być łatwe

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w pracy dla transportu mamy  już wyrobiony pozytywny wizerunek jako profesjonalna agencja.  Właśnie dlatego mamy możliwość pozyskania najlepszych ofert na rynku.

Jesteśmy jednak świadomi tego, że dobra opinia zobowiązuje dlatego tak samo jak nie współpracujemy z każdą firmą transportową, tak też i nie współpracujemy z każdym kierowcą. Zasadniczą kwestią jest chęć do pracy oraz motywacja. Obowiązkowym jest bowiem odbycie prowadzonego przez nas  kursu doskonalącego Twoją wiedzę oraz umiejętności.

Pamiętaj, że  zajęcia są prowadzone przez doświadczonych kierowców, którzy tak jak i Ty kiedyś poprosili nas o znalezienie dla nich pracy. Podczas tych zajęć będziecie mieli okazję dowiedzieć się nieco więcej o tym jakie dziś są stawiane wymagania dla kierowców .Przede wszystkim jednak  jeszcze przed przyjazdem do Polski dowiecie się czy warto nam zaufać rozmawiając z ludźmi, którzy wcześniej już otrzymali pracę za naszym pośrednictwem.

Profesjonalny kierowca to nie taki, który uważa że wie już wszystko lecz ten, który ciągle się uczy. Podczas zajęć skupiamy się tylko na praktycznych aspektach Waszej pracy. Omówimy tematy związane np. z ograniczeniami w czasie pracy kierowców na terenie UE, obsługą tachografu cyfrowego. Każdy z Was będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności praktycznych podczas jazdy z trenerem Eco-driving`u.

Po przyjeździe do Polski upewnimy się, że przejdziesz odpowiednie badania lekarskie, psychologiczne a także zorganizujemy dla Was szkolenie uprawniające do zdobycia kodu 95. To wszystko po to, żebyście mieli świadomość że jesteście zatrudnieni legalnie oraz abyście czuli się odpowiednio przygotowani do pracy u nowego pracodawcy. To pozwoli  Wam na uniknięcie zbędnego stresu, oraz na to żebyście byli traktowani jak prawdziwi profesjonaliści.

 z nami każda praca przyjdzie z łatwością…”

 

Zatrudnienie kierowcy po ukończeniu szkolenia okresowego lub też kwalifikacji zawodowej (tzw. kursu Kod 95)

Wszyscy kierowcy, po przejściu szkolenia kończącego się wydaniem świadectwa kwalifikacji zawodowej, mają możliwość podjęcia oficjalnej pracy w całej UE.

Easy Work Polska, współpracuje z wieloma renomowanymi  firmami transportowymi, które ufając naszym zdolnościom chętnie zatrudniają odpowiednio przeszkolonych przez nas kierowców. Ci z kolei mają szansę na otrzymanie  przyzwoitych płac oraz komfortowych  warunków prac jako kierowcy.

Nawet jeśli nigdy nie byłeś jeszcze w Europie, z nami masz szansę połączyć swoje życie z  pasją wykonywania pracy kierowcy kategorii C+E. Dodatkowo uzyskując dobrze płatną pracę polepszysz swoją sytuację finansową – bo przecież „Łatwa praca” pomoże Ci to zrealizować, ponieważ u nas każda praca staje się łatwiejsza. – EASY WORK!!!

 

Co dla Ciebie zrobimy?

Przede wszystkim nie będziemy obiecywać „złotych gór”, w końcu to Ty musisz zapracować na swoją pensję.   Na pewno jednak dołożymy wszelkich starań aby znaleźć Tobie pracę z której będziesz zadowolony, aby była ona wykonywana legalnie i w bezpiecznych warunkach. Dodatkowo możemy zapewnić Cię, że Twoje zarobki nie będą mniejsze od tych które otrzymują inni  pracownicy pracujący na tym samym stanowisku . Mając osobiste doświadczenia związane życiem na emigracji kładziemy ogromny nacisk na to, aby rekrutowani przez nas pracownicy nie byli dyskryminowani z jakiegokolwiek powodu. Jest to naszą naczelną zasadą, aby każdy z Was mógł pracować z poszanowaniem godności oraz w odpowiednich warunkach.

Wyślij do nas CV!

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy i doradzimy.