Praca dla kierowców

 

Rozpoczęcie pracy w Polsce może być łatwe

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w pracy dla transportu mamy  już wyrobiony pozytywny wizerunek jako profesjonalna agencja.  Właśnie dlatego mamy możliwość pozyskania najlepszych ofert na rynku.

Jesteśmy jednak świadomi tego, że dobra opinia zobowiązuje dlatego tak samo jak nie współpracujemy z każdą firmą transportową, tak też i nie współpracujemy z każdym kierowcą. Zasadniczą kwestią jest chęć do pracy oraz motywacja. Obowiązkowym jest bowiem odbycie prowadzonego przez nas  kursu doskonalącego Twoją wiedzę oraz umiejętności.

Pamiętaj, że  zajęcia są prowadzone przez doświadczonych kierowców, którzy tak jak i Ty kiedyś poprosili nas o znalezienie dla nich pracy. Podczas tych zajęć będziecie mieli okazję dowiedzieć się nieco więcej o tym jakie dziś są stawiane wymagania dla kierowców .Przede wszystkim jednak  jeszcze przed przyjazdem do Polski dowiecie się czy warto nam zaufać rozmawiając z ludźmi, którzy wcześniej już otrzymali pracę za naszym pośrednictwem.

Profesjonalny kierowca to nie taki, który uważa że wie już wszystko lecz ten, który ciągle się uczy. Podczas zajęć skupiamy się tylko na praktycznych aspektach Waszej pracy. Omówimy tematy związane np. z ograniczeniami w czasie pracy kierowców na terenie UE, obsługą tachografu cyfrowego. Każdy z Was będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności praktycznych podczas jazdy z trenerem Eco-driving`u.

Po przyjeździe do Polski upewnimy się, że przejdziesz odpowiednie badania lekarskie, psychologiczne a także zorganizujemy dla Was szkolenie uprawniające do zdobycia kodu 95. To wszystko po to, żebyście mieli świadomość że jesteście zatrudnieni legalnie oraz abyście czuli się odpowiednio przygotowani do pracy u nowego pracodawcy. To pozwoli  Wam na uniknięcie zbędnego stresu, oraz na to żebyście byli traktowani jak prawdziwi profesjonaliści.

 z nami każda praca przyjdzie z łatwością…”

Wyślij do nas CV!

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy i doradzimy.

Szukasz pracy w Polsce?

Możemy polecać Ciebie pracodawcom! Napisz jakich ofert pracy szukasz.

 

Uzupełnij formularz

 

You have Successfully Subscribed!