Praca w innych branżach

 

Praca w Polsce

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w branży rekrutacyjnej mamy  już wyrobiony pozytywny wizerunek jako profesjonalna agencja.  Właśnie dlatego mamy możliwość pozyskania najlepszych ofert na rynku.

Jesteśmy jednak świadomi tego, że dobra opinia zobowiązuje dlatego tak samo jak nie współpracujemy z każdą firmą, tak też i nie współpracujemy z każdym kandydatem. Zasadniczą kwestią jest chęć do pracy oraz motywacja. Obowiązkowym jest bowiem pozytywna weryfikacja przez dokonana przedstawiciela naszego działu rekrutacji.

Najczęściej spotykanymi ofertami z jakimi możecie się spotkać na naszej stronie są to stanowiska pracy w branżach takich jak transport, rolnictwo, budownictwo czy przemysł. Nie oznacza to jednak że nie pojawiają się u nas oferty dla osób na stanowiskach  kierowniczych czy też innych  wymagających wąskiej specjalizacji.

Po przyjeździe do Polski upewnimy się, że przejdziesz wstępne badania lekarskie oraz szkolenie  z zasad bezpieczeństwa pracy. To wszystko po to, żebyście mieli świadomość że jesteście zatrudnieni legalnie oraz abyście czuli się odpowiednio przygotowani do pracy u nowego pracodawcy. To pozwoli  Wam na uniknięcie zbędnego stresu, oraz na to żebyście byli traktowani jak prawdziwi profesjonaliści.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem legalnej pracy na terenie Polski skontaktuj się z naszym biurem regionalnym lub wyślij nam swoje CV, a my oddzwonimy. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy naszą pomocą.

Wyślij do nas CV!

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy i doradzimy.

Szukasz pracy w Polsce?

Możemy polecać Ciebie pracodawcom! Napisz jakich ofert pracy szukasz.

 

Uzupełnij formularz

 

You have Successfully Subscribed!