Opinie naszych pracowników w Polsce

 

„Pomimo, że nie mam żadnych dodatkowych kwalifikacji poza ukończoną szkołą średnią i nie znam dobrze języka polskiego okazało się, że ludzie z Easy Work szybko zaproponowali mi pracę na fabryce za naprawdę dobre pieniądze. Teraz już wiem, że wystarczy tylko się odważyć.”

Oleksandr, pracownik fizyczny

„Początkowo próbowałem sam znaleźć pracę  w Polsce niestety nie trafiłem do uczciwego pracodawcy. Za namową kolegi trafiłem do Easy Work. Mogę polecić ich usługi wszystkim tym którzy chcą mieć pewność, że będą pracować na uczciwych zasadach oraz sprawdzonych warunkach.”

Igor, kierowca międzynarodowy

„Już na samym wstępie, kiedy kontaktowałam się z ich biurem na Ukrainie, ludzie pracujący w firmie Easy Work robili wrażenie bardzo pomocnych i wsłuchujących się w potrzeby  pracownika. Po przyjeździe do Polski tylko upewniłam się, że pracują tu odpowiedni ludzie chcący naprawdę pomóc. Od razu widać że panuje tam miła i koleżeńska atmosfera a osoby zajmujące się moim przyjazdem potrafiły w sposób przyjazny i fachowy odpowiedzieć na każde moje pytanie i wątpliwość.”

Tatiana, szwaczka

„Mogę z całą odpowiedzialnością potwierdzić, że oferty od firmy Easy Work są odpowiednio zweryfikowane. Nie musiałem się martwić o formalności, a pensja przychodzi na konto na czas. W dzisiejszych czasach kiedy spotkać można wielu oszustów nie pozostaje nic tylko polecać tak profesjonalną agencję.”

Myhailo, pracownik budowlany

Wyślij do nas CV!

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy i doradzimy.

Szukasz pracy w Polsce?

Możemy polecać Ciebie pracodawcom! Napisz jakich ofert pracy szukasz.

 

Uzupełnij formularz

 

You have Successfully Subscribed!