Poszukuję pracowników w innych branżach

Pełen zakres usług – rekrutacja, legalizacja pobytu

Nasze doświadczenia w branży rekrutacyjnej oraz szerokie kontakty w kraju i zagranicą pozwalają nam na skuteczne dostarczanie oraz weryfikowanie potencjalnych pracowników dla coraz to większej liczby polskich przedsiębiorców. Mając na uwadze braki kadrowe pośród rodzimych pracowników wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu ich z innych krajów, głównie z Europy Wschodniej oraz Azji. Aby móc realizować nasze usługi na najwyższym poziomie utworzyliśmy spółki podległe: Easy Work Ukraine oraz Easy Work Moldova. Pracujący tam ludzie oraz prowadzone na miejscu kampanie reklamowe pozwalają nam na szeroki dostęp do wykwalifikowanych kandydatów. Dzięki temu  możemy zrealizować zamówienia opiewające na dostarczenie niemalże każdej liczby pracowników.

Usługa jaką oferujemy naszym klientom jest kompleksowym rozwiązaniem na dzisiejsze problemy z niedoborem pracowników.  Poprzez nasze doświadczenie oraz profesjonalne podejście do pracy walczymy ze stereotypem agencji, które weryfikują pracownika tylko na podstawie CV. Dla nas najważniejsze są umiejętności rekrutowanego kandydata, jego motywacja oraz chęć do podnoszenia kwalifikacji.

Już podczas etapu wstępnych rozmów zarówno z potencjalnym pracownikiem jak i jego przyszłym pracodawcą wsłuchujemy się uważnie w potrzeby zarówno jednej jak i drugiej strony. Wiemy bowiem, że nie sztuką jest dostarczenie pracownika, lecz  spełnienie oczekiwań każdej ze stron. Dlatego też przy realizacji większych zamowień jesteśmy w stanie zaproponować opłatę abonamentową!!! Jest to prosty sposób na uniknięcie ryzyka finansowania całości opłaty rekrutacyjnej zanim jeszcze nowozatrudnieni pracownicy zaczęli zarabiać. Przy zastosowaniu takiego rozwiązania klient opłaca comiesięczny abonament dopiero po przepracowaniu przez pracownika danego miesiąca, a co za tym idzie nie ponosi on ryzyka związanego z procesem fluktuacji wśród pracowników.

Kompleksowość naszej usługi to także legalizacja w imieniu przyszłego pracodawcy pobytu pracownika oraz jego zatrudnienia na terenie RP. Więcej w zakładce „Legalizacja pracy”

Wyślij do nas CV!

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy i doradzimy.

Szukasz pracy w Polsce?

Możemy polecać Ciebie pracodawcom! Napisz jakich ofert pracy szukasz.

 

Uzupełnij formularz

 

You have Successfully Subscribed!