Badania i szkolenia pracowników ze Wschodu

Badania i szkolenia pracowników ze Wschodu

Znalazłeś już odpowiedniego kandydata na kierowcę, który pochodzi spoza UE?  My zajmiemy się resztą formalności.

Jeżeli zamierzasz zatrudnić kierowcę niebędącego obywatelem Unii Europejskiej i robisz to po raz pierwszy, lub po prostu nie masz czasu na poznawanie nowych procedur – zdaj się na nas i nasze doświadczenie.

Zadbamy aby Twój kierowca był gotowy  do pracy!!!

W tym celu upewnimy się, aby wskazana przez Ciebie osoba przeszła odpowiednie badania lekarskie a także  psychologiczne. Psycholog, z którym współpracujemy doskonale włada  językiem rosyjskim przez co jest wstanie we właściwy sposób określić predyspozycje do wykonywania zawodu kierowcy badanych osób.

 Dodatkowo jako jedyni w kraju jesteśmy w stanie  zaoferować w pełni profesjonalne szkolenie okresowe w  języku  rosyjskim, ukraińskim lub angielskim. Wykłady te są prowadzone przez wykładowcę, który nie tylko ma uprawnienia do ich prowadzenia ale przede wszystkim posiada wiedzę praktyczną nabytą podczas pracy w transporcie międzynarodowym; nawet podczas zajęć teoretycznych skupiamy się na praktycznych tematach, takich jak:

N

Czas pracy kierowcy według Rozporządzenia (WE) nr 561/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 15 marca 2006 r.

N

Praktyczne aspekty obsługi tachografu cyfrowego

N

Mocowanie ładunku

N

Zajęcia praktyczne z jazdy ekonomicznej

N

Praktyczne aspekty obsługi tachografu cyfrowego

N

Zajęcia praktyczne z jazdy defensywnej

N

Wskazówki praktyczne dot. opłat oraz poruszania się po drogach UE

N

Zajęcia praktyczne związane z wypełnianiem druków CMR

Po zakończeniu etapu badań i szkolenia Twojego kierowcy wskażemy  dokładnie krok po kroku jakie czynności należy wykonać  aby szybko i sprawnie uzyskać świadectwo kierowcy. Wszystkie nasze działania nakierowane są na to, żeby wybrany przez Ciebie kandydat na kierowcę mógł jak najszybciej i w pełni legalnie wykonywać dla Ciebie transport drogowy.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy i doradzimy.